התקשרו: 03-9622822 / 053-2728404 (שירות באיזור המרכז)

החלפת ריצוף במעלית

את המעליות ניתן למצוא כיום כמעט בכל בניין, ועל אחת כמה וכמה בבניינים חדשים בני מספר רב של קומות. בין אם מדובר בבניין מגורים או בניין שבו מרוכזים בתי עסק שונים, חשוב לדאוג לתחזוקתה הטובה של המעלית. זו יכולה להיות מעלית זכוכית או כל מעלית אחרת. מעלית שמתפקדת נכון, מעלית נקייה ומתוחזקת כהלכה תהיה גם בטוחה לשימוש ותחזיק מעמד לאורך שנים.

לשפץ ולחדש את המעלית
החלפת ריצוף במעלית, כמו גם שיפוצה במידת הצורך הם חלק משירותים שונים, המוצעים כיום לכל מקום שבו יש מעלית. תחזוקה שוטפת ונכונה כוללת התייחסות לכל האספקטים השונים הקשורים למעלית, בין אם לנראות שלה ובין אם לאופן שבו היא פועלת (לפן הטכני). שילוב של רצפת hpl למעלית או כל סוג אחר של ריצוף, תורם לא מעט מבחינה אסתטית אך גם מאפשר למשתמשים במעלית ליהנות מרצפה בטוחה ואיכותית. רצפה למעלית שאיננה מחליקה ואיננה נוטה להישחק מהר לאורך השנים היא בדיוק מה שצריך לכל מעלית ומוטב להיעזר במומחים המתמחים בחידוש ובשיפוץ מעליות.
תחזוקת המעלית יכולה לכלול שורה של עבודות שונות. מלבד החלפת הריצוף בה, מה שמומלץ לעשות אחת לכמה שנים או בתדירות גבוהה יותר כשמדובר במעלית ישנה מאד, צביעת דלתות המעלית היא חלק מהתחזוקה שלה וגם החלפת ציפוי הפנים שלה בציפוי חדש. זה יכול להיות ציפוי נירוסטה, ציפוי פורמייקה או ציפוי העשוי זכוכית מחוסמת. האפשרויות הן רבות וניתן לבחור בכל אחת מהן כדי להפוך את המעלית ונעימה, אסתטית וגם יפה יותר. החלפת מראות המעלית גם היא חלק משירותי חידוש ושיפוץ מעליות וכן שילוב של מעקות נירוסטה ההכרחיות גם הן בכל מעלית.

להיעזר במומחים
למעוניינים בשיפוצה או בחידושה של המעלית כדי להבטיח למשתמשים בה את המענה המתאים, הבטוח וגם הנעים, מומלץ לפנות למומחים בתחום ולא להתפשר על האיכות. המעלית היא אלמנט בולט וחשוב בכל בניין ונוהגים להשתמש בה לא מעט. אם יקפידו על תחזוקה נכונה, שיפוץ וגם חידוש בעת הצורך, תוכל המעלית לשרת כהלכה את כל המשתמשים בה ולחסוך, בסופו של דבר, לדיירים לא מעט כסף, שעשויים להוציא אותו על תיקונים יקרים.

מעוניינים לשפץ את מעלית הבניין שבו אתם מתגוררים או עובדים? אם כן, דורון המחדש – חידוש מעליות, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בשירותי חידוש ושיפוץ מעליות ושמה דגש רב מאד על האיכות. לצפייה בשירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-9622822

 

צור קשר

הכנס שם מלא

Invalid Input

כתובת מייל לא תקינה

Invalid Input

דורון המחדש
אנו מבצעים שיפוצים ושדרוגים למעליות ישנות וחדשות תוך דגש על בטיחות ושימוש בחומרים נושאי תו תקן בלבד.
אנו עובדים כקבלני משנה לחברות מעליות רבות, חברות אחזקות מבנים, בתי מלון, מגדלי יוקרה, אדריכלים, ספק משרד הביטחון, ועדי בתים ועוד.
חיל התותחנים 24, ראשון לציון
משרד 03-9622822
נייד 053-2728404
פקס 03-9622820
(שירות באיזור המרכז)
 
 
0:00
0:00