התקשרו: 03-9622822 / 053-2728404 (שירות באיזור המרכז)

שיפוץ מעליות – אז כמה זה עולה לנו?

בבניינים רבים ישנן כיום מעליות, כאשר בחלקם אף יותר מאחת. המעליות הן אלו הדואגות להסיע את הדיירים ומבקריהם לקומות הרלוונטיות וככאלו עליהן להיות בטוחות, נגישות וגם נעימות. עם השנים יכולות המעליות לאבד מהמראה שלהן וגם מבחינה טכנית להיות פחות ופחות יעילות. תקלות שונות עלולות להופיע בתדירות גבוהה ובאופן כללי הנסיעה בהן כבר פחות נוחה. שיפוץ או חידוש המעליות, במקרים אלה, הוא הכרחי והוא מוצע בטווח רחב של מחירים.

טווח מחירים רחב

למתעניינים בנושא שיפוץ מעליות מחיר יהיה לרוב אחד הפרמטרים החשובים והוא זה שייקבע, בסופו של דבר, למי פונים. ישנן כיום לא מעט חברות המתמחות בשיפוץ ובחידוש מעליות הקובעות מחירים שונים בגין השירות. באופן כללי, עלות שיפוץ תא מעלית ייקבע בהתאם לסוג המעלית, לעבודה הנדרשת וגם למידת מורכבותה. כאשר מדובר במעלית ישנה מאד, נדרשת עבודת שיפוץ וחידוש רבה במיוחד הכוללת החלפה של רכיבים שונים ולא רק ביצוע עבודות קוסמטיות שונות. טווח המחירים גם כאן הוא רחב והוא נקבע על ידי החברה עצמה תוך התייחסותה לשיקולים פנימיים שונים. זו גם הסיבה מדוע כדאי לערוך סקר שוק לפני שפונים לאותה חברה ומזמינים את העבודה וכן ללמוד על המחירים הריאליים בשוק.

כדאי לזכור – שיפוץ או חידוש מעליות מקצועי הוא זה שיבטיח לדיירי המבנה נסיעה בטוחה ונעימה במעלית ומוטב מאד שלא להתפשר על כך, גם אם הדבר כרוך בהוצאה כספית גבוהה יחסית. עבודה זו תכלול צביעת דלתות המעליות, ציפוי חלקה הפנימי של המעלית בזכוכית מחוסמת, בנירוסטה או בפורמייקה, התקנה של תקרות חדשות, כולל תאורה נעימה, החלפת המראות והתקנה של מעקות. כך תתקבל מעלית הנראית חדשה לגמרי, מעלית המוסיפה לא מעט לאווירה שבבניין.

המעלית שבבניין שבו אתם מתגוררים זקוקה לשיפוץ? איכות גבוהה של שיפוץ וגם מחיר הוגן עבור העבודה הם פרמטרים שחשובים לכם? אם כן, דורון המחדש היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה בשיפוץ ובחידוש מעליות ומביאה אתה ניסיון ורמת מקצועיות גבוהה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 03-9622822

צור קשר

הכנס שם מלא

Invalid Input

כתובת מייל לא תקינה

Invalid Input

דורון המחדש
אנו מבצעים שיפוצים ושדרוגים למעליות ישנות וחדשות תוך דגש על בטיחות ושימוש בחומרים נושאי תו תקן בלבד.
אנו עובדים כקבלני משנה לחברות מעליות רבות, חברות אחזקות מבנים, בתי מלון, מגדלי יוקרה, אדריכלים, ספק משרד הביטחון, ועדי בתים ועוד.
חיל התותחנים 24, ראשון לציון
משרד 03-9622822
נייד 053-2728404
פקס 03-9622820
(שירות באיזור המרכז)
 
 
0:00
0:00